Bartoszyce/Bisztynek: Zdarzenie drogowe na K – 57

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W piątek, (30.11.18r.), po 11 – tej na K – 57 nieopodal Bisztynka doszło do zdarzenia drogowego z udziałem opla i jeepa. Do zderzenia aut doszło w momencie gdy opel skręcał w lewo w drogę prowadząca do jednej z posesji.

W lewy bok opla uderzy jeep, który go wyprzedzał. Droga w tym miejscu była zablokowana na czas wykonania policyjnych czynności. W piątek, (30.11.18r), po 11- na trasie Bisztynek – Wozławki na drodze K-57 doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 29 – latek jadący oplem z Bisztynka w kierunku Bartoszyc chciał skręcić w lewo w drogę prowadzącą do jednej z posesji, w trakcie zjazdu, w jego auto uderzył jeep kierowany przez 35 – latka. W oplu podróżowały 3 osoby, w tym kilkumiesięczne dziecko, które z miejsca zdarzenia trafiło do szpitala w Olsztynie. Obrażenia malca nie były znane, dlatego droga musiała być zablokowania na czas zabezpieczenia śladów miejsca zdarzenia. Policjanci przesłuchali obu kierujących i żaden z nich nie czyje się winny. Kilka godzin po zdarzeniu ustalono, że dziecko nie odniosło żadnych obrażeń. Wyjaśnieniem okoliczności tej kolizji drogowej zajmą się policjanci z zespołu ds. wykroczeń, którzy będą musieli ustalić winnego temu zdarzeniu. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w postępowaniu przed sądem grozi kara grzywny w kwocie do 5 tys., zł..


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339