Zgłosił, że ulicami miasta jeździ pijany mężczyzna - zatrzymali go policjanci

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dzięki obywatelskiemu zgłoszeniu dzielnicowi wykluczyli z ruchu drogowego pijanego 26 – latka. Mężczyzna miał jeździć ulicami Bisztynka. Policjanci zareagowali błyskawicznie, patrolowali miasto i zauważyli opisane BMW. Siedzący za kierownicą młody mężczyzna miał w organizmie prawie 3 ‰ alkoholu. Wczoraj, (18.03.19 r.), po 13 - tej do Posterunku Policji w Bisztynku zadzwoniła osoba informując, że ulicami, miasta jeździ BMW, którego kierujący najprawdopodobniej jest pijany.

Dzielnicowi, którzy w ciągu dnia pełnili służbę w posterunku bez wahania pojechali szukać opisanego BMW. Zauważyli je, po czym zatrzymali na jednej z ulic Bisztynka. Siedzący za kierownicą młody mężczyzna był wyraźnie pijany. 26 – letni mieszkaniec gminy został zatrzymany i dowieziony do posterunku. Policjanci przyznają, że nie był zadowolony z zatrzymania i dawał temu wyraz swoim aroganckim zachowaniem. 26 – latek miał w organizmie 2,7‰ alkoholu. Mężczyzna nie miał przy sobie prawa jazdy, a teraz musi liczyć się z tym, że sąd wyda mu co najmniej 3 - letni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Mężczyźnie ponadto grozi do 2 lat pozbawienia wolności i świadczenie pieniężne w kwocie co najmniej 5 tys., zł na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym i Pomocy Postpenitencjarnej.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339